Katy Perry Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katy Perry Serbia

Dobrodosli na najbolji srpski forum o Katy Pery!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Katy: Rekla sam Russellu da me zaprosi telepatijom!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
¿coka?
Administrator
Administrator
¿coka?


Posts : 103
Join date : 08.07.2010
Age : 31

Katy: Rekla sam Russellu da me zaprosi telepatijom! Empty
PočaljiNaslov: Katy: Rekla sam Russellu da me zaprosi telepatijom!   Katy: Rekla sam Russellu da me zaprosi telepatijom! EmptyPon Jul 12, 2010 7:49 pm

Katy: Rekla sam Russellu da me zaprosi telepatijom! 2hygl8g

Katy je otkrila da je bila ocajna da je Russell zaprosi samo nekoliko nedelja nakon sto ga je upoznala, i da je provodila sate nocu buljeci u njegove oci podsvesno ga navodeci da je i zaprosi. "Ja sam pokusavala da ga navedem da me pita da se udam za njega telepatijom." otkrila je Katy na jednom intervjuu za Britanski magazin Star. "Svake noci gledali smo jedno u drugo u oci i ja sam mislila: Molim te pitaj me, pitaj me." "Onda, kada smo konacno pricali o ideji da se vencamo, on mi je priznao da je mislio isto - on je pokusavao da mi kaze da sam ja zena koju zeli da ozeni komunicirajuci svojim ocima. Tako da sve vreme mi smo slali podsvesne signale jedno drugom!"

Katy je takodje pricala i o tome kako je Russellu rekla da ga voli. Iako on nije rekao do tada te 2 male reci, ona je odlucila da rizikuje i da mu napise romanticnu poruku na nebu iznad Los Angelesa (tj. njegovog doma).
"Prvi put kada sam rekla Russellu da ga volim, napisala sam mu to na nebu." rekla je Katy. "On mi do tada jos uvek nije rekao da me voli, i ja sam odlucila da rizikujem zato sto sam mogla da osetim kako idemo ka tome. Zato sam sve spremila. Bili smo ispred njegove kuce i rekla sam mu da pogleda u nebo gde je pisalo VOLIM TE. On je naravno bio iznenadjen i osvojen. On mi je takodje te veceri rekao da me voli, hvala Bogu." Iako Russell ima reputaciju zenskarosa, Katy je rekla da se oseca potpuno sigurno sa njim u vezi. Ona je rekla da joj on konstantno govori kako je lepa i tvrdi da je njihova veza jos jedan stepen svega sto su oni iskusili u proslosti. "Kada te decko konstantno podseca na to koliko te voli i koliko si lepa, to te jednostavno stavlja na jos jedan visi nivo." Katy je izjavila.
"On mi govori da sam najlepsa devojka na svetu svakog dana. To je dovoljno da se osecam kao: U redu je! Imacu 100 tvoje dece!" .

KLIK
KLIK
KLIK
Nazad na vrh Ići dole
*Iwona*
Pocetnik
*Iwona*


Posts : 16
Join date : 21.07.2010

Katy: Rekla sam Russellu da me zaprosi telepatijom! Empty
PočaljiNaslov: Re: Katy: Rekla sam Russellu da me zaprosi telepatijom!   Katy: Rekla sam Russellu da me zaprosi telepatijom! EmptySre Jul 21, 2010 9:56 pm

hahaha luda je skroz xD
Nazad na vrh Ići dole
 
Katy: Rekla sam Russellu da me zaprosi telepatijom!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Katy Perry i T.A.T.U
» Pitajte Katy!
» Russell prica o Katy
» Katy i Russell pozivaju fanove na vencanje!
» Katy Perry je nominovana za Teen Choice Awards!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Katy Perry Serbia :: Katy Perry :: Novosti-
Skoči na: